Легкий та елегатний підвісний світильник

- Немає в наявності
- Код: BM2-500
6 035 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Висота | 55 |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 5 см |
| Розмір плафона | 50 см |
| Розмір упаковки | 58х58х28 |
| Серія | BM 2 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 6 035 ₴








