Підвісний світильник Spiral

- В наявності
- Код: SG7/1
2 535 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Висота | 75 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 210 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 80 см |
| Потужність, Вт | 10 |
| Підключення | Через блок |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 82х18х18 |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | SG 7/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 2 535 ₴







