Бра в латунному каркасі та з янтарними пластинами

-10%
- В наявності
- Код: H69A/1W AB+AM
2 025 ₴
1 822,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
! Лампочка в комплекті
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 17 |
| Відступ від стіни | 21 см |
| Довжина | 20 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 2 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 17х15 см |
| Серія | H 69A |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 10 |
- Ціна: 1 822,50 ₴




