Креативний світильник з сірою фурнітурою

- Немає в наявності
- Код: AP049
3 945 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Висота | 34 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 58 см |
| Потужність, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 41х27х21 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Серія | AP 049 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 3 945 ₴



