Світильник Loft в позолоченому каркасі

- В наявності
- Код: 12517/1
625 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 25 |
| Довжина | 18 |
| Колір корпусу | Білий з позолотою |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір упаковки | 26х26х23 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 18 |
- Ціна: 625 ₴







