Дизайнерська стельова люстра із відкритим плафоном

-25%
- В наявності
- Код: ZL1477/10
8 775 ₴
6 581,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампочка під цоколь GU10 - у комплекті
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір плафона | 17 см |
| Розмір упаковки | 95х57х20 |
| Тип кріплення | Стельова основа |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 100 |
- Ціна: 6 581,25 ₴







