Світильник лофт у каркасі чорного кольору

- В наявності
- Код: 12203/1 BK+AM
1 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Висота | 25 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Розмір упаковки | 31х31х29 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 1 695 ₴




