Світлодіодна люстра із метеликами

-15%
- В наявності
- Код: D1201L
6 385 ₴
5 427,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стримана видовжена світлодіодна люстра з метеликами на корпусі представлена в чорному та золотому кольорі
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3 |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 65 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір упаковки | 127х29х15 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Серія | D 1201 |
| Тип кріплення | Хрестовина + трос |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 5 427,25 ₴








