Каскадний світильник на 15 чорних підвісів

- Немає в наявності
- Код: 9426/15 BK
11 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каскадний світлодіодний світильник на 15 чорних підвісів у металевому корпусі.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Потужність, Вт | 47 w |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
- Ціна: 11 295 ₴




