Підвісний світильник із видовженим плафоном

- В наявності
- Код: 11503/1
875 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 40х8 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 8 |
- Ціна: 875 ₴






