Підвісний світильник з вимикачем

- В наявності
- Код: J065
1 685 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 15 |
| Довжина | 25 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 110 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 35х35х20 |
| Серія | J 066 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 1 685 ₴






