Модель люстри у видовженому каркасі

- Немає в наявності
- Код: AA103/5
3 175 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна висота | 84 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 23 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір упаковки | 104х35х27 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 3 175 ₴










