Світильник лофт у геометричному каркасі

- В наявності
- Код: 12607/1
1 515 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 24 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 16х14 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 22 |
- Ціна: 1 515 ₴







