Підвіс Лофт у білому з позолотою корпусі форми плетеної сфери

- В наявності
- Код: 12575/1 WT
1 115 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус діаметром 36 см. Рекомендуємо підвіс для створення додаткових джерел оствітлення простосторих кімнат, або локальних зон. Плафони кольору графіт або янтарний. Розмір плафону 15х12 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 45 |
| Колір корпусу | Білий з позолотою |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 105 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір упаковки | 37х34х35 см |
| Серія | 12575 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 36 |
- Ціна: 1 115 ₴








