Підвісний світильник з корпусом наче орбіта

- Немає в наявності
- Код: 9950/1
445 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 35 |
| Колір корпусу | Бронзовий |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 20х11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 11 |
- Ціна: 445 ₴






