Підвісний світильник Ruffle

- В наявності
- Код: 10198/1
465 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 52 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 80 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Розмір плафона | 16х16 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 16 |
- Ціна: 465 ₴






