Бра з рухливими плафонами в корпусі золотого кольору

- В наявності
- Код: B2021/3 GD
2 185 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодне дизайнерське бра на 3 плафони в чорному кольорі корпусу Монтаж можливий у двох варіантах: на стелю та на стіну, за рахунок ріжка з плафоном, що має рухливий механізм на 360° Колірний режим світлодіодів - 4100К денний колір світла.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Довжина | 46 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 12 |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | B 2021 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 48 |
- Ціна: 2 185 ₴


