Бра в золотому кольорі на 2 плафони

- В наявності
- Код: B2021/2 GD
1 505 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістичний світлодіодний світильник на 2 плафони в корпусі метал чорного, золотого та білого кольору корпусу Ріжок з плафоном має рухливий механізм, що може повертатись на 360° Колірний режим світлодіодів - 2900К або 4100К (тепле або нейтральне світло)
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Довжина | 48 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Серія | B 2021 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 36 |
- Ціна: 1 505 ₴




