Видовжений світильник на 4 плафони

- Немає в наявності
- Код: YQ307/4 AB+BK+CL
2 635 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 30 |
| Довжина | 90 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 33 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серія | YQ 307 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 2 635 ₴








