Видовжена дизайнерська люстра Bethel

-15%
- В наявності
- Код: TG01L
13 205 ₴
11 224,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 117 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 10 см |
| Потужність, Вт | 34 w |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Серія | TG 01C60 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 11 224,20 ₴










