Мінімалістична модель бра на 8 ріжків

-10%
- В наявності
- Код: WJ7214/8 BK
3 905 ₴
3 514,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.2 |
| Відступ від стіни | 5 см |
| Довжина | 115 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 54 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 75х20х10 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WJ 7214 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 115 |
- Ціна: 3 514,50 ₴






