Сучасні лінійні бра в чорному каркасі

- В наявності
- Код: WJ014 BK OLD
2 005 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасні лінійні бра, які можуть бути не тільки функціональним джерелом світла, але і стильною частиною інтер'єру Бра доступні в чорному кольорі в двох розмірах: 60/100 см
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 5 см |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 20 |
| Розмір монтажної планки | 5,5 см |
| Розмір упаковки | 106х21х15 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | J 014 BK |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 2 005 ₴







