Дизайнерський підвісний світильник в латунному каркасі

- Немає в наявності
- Код: B38
3 347 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця модель може бути як настінний світильник, так і підвісним світильником
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Потужність, Вт | 1 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 3 347 ₴





