Бра Fontana Arte

- В наявності
- Код: B29BK
2 465 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки поворотному механізму можна змінювати напрямок плафону
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Довжина | 16.5 |
| Колір корпусу | Чорний+білий |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір упаковки | 21х17х21 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 10 |
- Ціна: 2 465 ₴










