Стельова люстра з плафонами-пелюстками в корпусі сатин

- Немає в наявності
- Код: H686/42 SN
9 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 20 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Сатин-нікель |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 42 |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір плафона | 9х7 см |
| Серія | H 686 SN |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 9 295 ₴





