Підвісний світильник у геометричному чорному каркасі

- В наявності
- Код: 11535/1
1 655 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 22 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 16х14 см |
| Серія | 11535 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 1 655 ₴









