Бра з вимикачем в стилі LOFT

- В наявності
- Код: 8990/1W
515 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 21 см |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 19х18 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 19 |
- Ціна: 515 ₴





