Хромована люстра на 5 плафонів з камінням

- В наявності
- Код: 220/5 CH
2 225 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова люстра у хромованому металевому корпусі, оснащена 5-ма вишуканими плафонами, кожен розміром 10х13 см. Елегантними акцентами на цій моделі є вбудовані у металевий каркас плафонів прозорі камінці, які відбивають світло, створюючи ефект сяйва та додаючи вишуканості загальному вигляду люстри. Висота люстри становить 25 см, а діаметр – 55 см. Ця серія люстр представлена у 2-х кольорах корпусу (хром та золотий) і у 3-х комплектаціях: на 1, 2 та 3 плафони. Вони чудово підійдуть для сучасних інтер'єрів та стануть гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 25 |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 13х2 см |
| Серія | 2229 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 2 225 ₴






