Стельова люстра Lumina Deco у золотому каркасі

- В наявності
- Код: H690/6 SGD
3 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель доступна у двох кольорах корпусу: чорний та золотий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 60 см |
| Мінімальна висота | 27 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Серія | H 970 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 100 |
- Ціна: 3 695 ₴




