Люстра Lumina

-10%
- В наявності
- Код: 11765/3
2 915 ₴
2 623,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 20 |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 110 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 2 623,50 ₴







