Люстра Sperry в стилі лофт

- Немає в наявності
- Код: 12235/5 B
2 660 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 50 |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Застаріле золото |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна висота | 152 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 52 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 2 660 ₴





