Люстра Loft у чорно-білому каркасі

- В наявності
- Код: 048/4
2 205 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 40 |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Чорно-білий |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 2 205 ₴





