Підвісний світильник VITALUCE

- В наявності
- Код: 061/1
915 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 47 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 40х12 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 915 ₴








