Ексклюзивна люстра в трендовому кольорі корпусу Satin Nickel

-25%
- В наявності
- Код: MD9050-9
5 805 ₴
4 353,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.7 |
| Висота | 27 |
| Колір корпусу | Сатин-нікель |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна висота | 97 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 13х12 см |
| Розмір упаковки | 41х34х23 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 4 353,75 ₴






