Люстра CHARM в стилі Лофт

- В наявності
- Код: 9913
2 625 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 36 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 2 625 ₴






