Дизайнерський настінний світильник з подвійним плафоном

- В наявності
- Код: ZL1427
1 585 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Довжина | 35 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з янтарним |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серія | ZL 1427 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 1 585 ₴









