Світильник в геометричному білому металевому корпусі

-10%
- В наявності
- Код: 12172/1 WT
2 675 ₴
2 407,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 31 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 94 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20х10 см |
| Серія | 12172 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 28 |
- Ціна: 2 407,50 ₴










