Дизайнерська люстра CROWN

-20%
- В наявності
- Код: NO10-600
7 885 ₴
6 308 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 37 w |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Стельова основа |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 6 308 ₴








