Незвичайний підвісний світильник

- В наявності
- Код: 6002 P
7 575 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 70 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 66 w |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Серія | 6002 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 7 575 ₴










