Підвісний світильник у стилі LOFT з градієнтним плафоном

- В наявності
- Код: 0122/1
2 045 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Бронзовий градієнт |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 43 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 2 045 ₴





