Світлодіодна люстра у флористичних мотивах з декоративними квітками

- Немає в наявності
- Код: D9002-600
10 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Основні атрибути | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 9.7 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 31 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 87х87х23 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | D 9001 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Стельова основа |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 10 995 ₴






