Бра декоративні листочки в сатиновому корпусі

-15%
- В наявності
- Код: WB5068 SN
2 835 ₴
2 409,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія бра декоративні листочки в двох кольорах корпусу: золото та сатин. Бра задекороване декоративними монетами.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Довжина | 47 |
| Колір кришталю | Білий матовий |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір упаковки | 30х35х20 см |
| Серія | WB 5068 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 27 |
- Ціна: 2 409,75 ₴





