Настінний світильник в природніх мотивах

-15%
- В наявності
- Код: WB5069
2 835 ₴
2 409,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 7 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Кількість в коробці (шт) | 5 |
| Кількість ламп | 4 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 85х41х52 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 2 409,75 ₴










