Настінний світильник у формі видовженого листка

-15%
- В наявності
- Код: WB5041
5 175 ₴
4 398,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 7 |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Довжина | 90 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 6 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 92х45х50 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 4 398,75 ₴










