Класичний підвісний світильник на 3 лампочки

-25%
- В наявності
- Код: ZL1623/3
2 785 ₴
2 088,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 35 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Колір фурнітури | латунь |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Серія | Zl 1623 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 35 |
- Ціна: 2 088,75 ₴




