Підвісний LED світильник Moonlight

- В наявності
- Код: ML003/1
2 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moonlight |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 30 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | Ml 00 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 2 995 ₴




