Світильник в геометричному металевому корпусі

-10%
- В наявності
- Код: 12172/1
2 675 ₴
2 407,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник в геометричному металевому корпусі на один об’ємний плафон Модель може бути стельовим або підвісним варіантом Доступна в двох кольорах плафону: графіт або янтар
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 31 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20х10 см |
| Серія | 12172 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 28 |
- Ціна: 2 407,50 ₴





