Підвісний світильник GOLF з білим плафоном

- В наявності
- Код: 11193/1 BK+WT
655 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник в стилі LOFT представлений у 3-х кольорах плафона: графітовий, янтарний та білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серія | 11191/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 655 ₴







