Видовжена модель бра у флористичних мотивах

-15%
- В наявності
- Код: WB5058
4 085 ₴
3 472,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 4.6 |
| Відступ від стіни | 4 см |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість в коробці (шт) | 5 |
| Кількість ламп | 5 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 81х35х35 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 22 |
- Ціна: 3 472,25 ₴








