Світильник у стилі Loft у корпусі кольору сатин

- В наявності
- Код: 11302/1
465 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 32 |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 465 ₴




